Спокійний сон: які рослини варто обирати

Є чимало рослин, які очищають повітря і наповнюють киснем помешкання, додаючи яскравих барв інтер’єру

Обравши “правильні” рослини для спальні, можна забезпечити собі розслаблений та спокійний сон. 
Лаванда – один із найпопулярніших природних компонентів захисту, який використовують чи не найчастіше. Лавандовий аромат додають до косметичного мила, спреїв, шампунів. Мішечок лаванди кладуть у шафу, щоби там не завелася міль. А ще ця рослина лікує безсоння та усуває тривожні стани. Вдихаючи аромат лаванди, ми відчуваємо заспокійливий ефект.
Алое (столітник) – чудові ліки проти запалень шкіри, рубців та для загоювання обпечених ділянок тіла. Крім того, ця рослина сприяє детоксикації організму, а ще забирає шкідливі хімічні речовини з мийних засобів, очищає повітря у спальні та інших кімнатах. Якщо у помешканні рівень хімічних забруднювачів високий, столітник вкривається коричневими плямами, пише The HealthyPanda.
Сансевієрія (щучий хвіст, рослина-змія, язик тещі) – у цього зеленого куща багато народних назв. Він ефективно очищає повітря, збагачуючи його киснем. Крім того, ця рослина ввійшла до списку NASA “12 найкращих природних очищувачів повітря”.
Англійський плющ – ще одна рослина з уже згаданого переліку NASA, яка найкраще всмоктує частки формальдегіду з повітря. Її легко вирощувати, вона добре витримує зміну температури і середній рівень сонячного освітлення. І взагалі це найпростіша у догляді рослина, яка сприяє спокійному сну.
Золотавий епіпремніум – з того ж переліку NASA. Забезпечить здоровий сон. Росте каскадом, його листя гарно огортає меблі. Потребує небагато уваги і меншої кількості світла, тому цю рослину варто обирати насамперед заклопотаним людям.
Гарденія жасминоподібна –  своєрідні “снодійні пігулки”. Дослідження, проведені на мишах німецькими вченими, показали, що аромат рослини має такий самий ефект, як валіум – препарат-нейротрансміттер, який заспокоює і сповільнює нервові реакції. Мишей тримали у клітці, де сильно пахло гарденією, від чого вони стали менш активними і розслаблено сиділи в кутку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8038 / 1.53MB / SQL:{query_count}