Як весна впливає на наше здоров’я

Теплі весняні дні безпосередньо впливають на наше здоров’я і поведінку

Перебування на свіжому повітрі покращує настрій, що довело дослідження, проведене в університеті штату Мічиган. Учені зазначають, що навіть ті, що пробули на вулиці лише півгодини, були щасливішими, аніж ті, що сиділи удома. Прогулянка парком чи сквером покращує мислення і знижує рівень стресу, пише The Huffington Post.
Ми щасливіші, коли дні довші. Перехід на літній час часто викликає у людей бурчання: “Ми втрачаємо годину сну?!”, але у цьому є один позитивний момент – більше сонячного світла. Зимовий вид сезонного афективного розладу (SAD, сезонна депресія) пов’язаний переважно з коротким світловим днем, пояснює Келлі Рохан, професор Вермонтського університету.
Із потеплінням люди починають провадити активніший спосіб життя. На думку фахівців університету Північної Кароліни, це призводить до так званої “весняної лихоманки” і підвищення рівня ендорфінів у крові.
Тепла погода може зробити вас винахідливішими. Дослідження науковців Мічиганського університету також довело, що перебування на відкритому повітрі здатне поліпшити пам’ять і розширити когнітивний стиль, пов’язаний із формуванням більш творчих думок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8083 / 1.52MB / SQL:{query_count}