Безсоння: як з ним боротися

Нині люди різного віку страждають від безсоння набагато частіше, аніж, скажімо, двадцять або тридцять років тому

Чому? Медики кажуть, що через постійний стан тривоги. Фахівці дають слушні поради, як подолати безсоння і зберегти стабільний стан психіки, даючи організму повноцінний відпочинок у нічний час, повідомляє hronika.info
Порада перша: потрібно зрозуміти причину свого занепокоєння – у багатьох випадках це очікування якихось бід і неприємностей, яке може виявитися марним, бо ймовірність того, що трапиться якесь лихо, при ретельному й неупередженому аналізі виявляється мізерно малою. 
Порада друга: покласти своє занепокоєння у “шухляду” і пригадати слова незрівнянної Скарлетт О’Хари “я подумаю про це завтра”, а сьогодні потрібно дозволити собі виспатися – сили знадобляться, якщо біда все ж таки трапиться.
Порада третя: потрібно навчитися дивитися страху в обличчя. Для цього знадобиться конструктивний аналіз і чесні відповіді на такі запитання: що найгірше може статися? Наскільки це ймовірно? Що можна зробити, аби запобігти небажану подію та як до неї підготуватися? Отримавши відповіді, складайте план дій і організуйте програму безпеки. Так ви навчитеся запобігати події, а не просто реагувати на них занепокоєнням і безсонням!
Порада четверта: замінити страх стурбованістю – раціональною діяльністю, спрямованою на вирішення проблеми.
Порада п’ята: додержувати правила “якщо можеш робити – роби!”. Це означає, що краще щось робити, аніж переживати. Якщо ситуацію не вдається переламати, про неї просто варто забути.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8167 / 1.53MB / SQL:{query_count}