М’ясо: кому варто їсти мало, а кому обов’язково

Поради дієтолога Оксани Скиталінської

У кожної родини свій раціон: у одної щодня на столі обов’язково мають бути страви з м’яса, у другій не роблять на цьому якийсь особливий акцент і більше їдять страв із овочів та риби. 
Тим часом дієтолог Оксана Скиталінська певна: м’ясо щодня аж ніяк не варто споживати. Чому? Бо те м’ясо, яке ми їмо, часто не є корисним через те, що віддаємо перевагу жирному, смаженому (мовиться про котлети та відбивні у паніровці), забуваємо доповнити його овочами (листочок зеленого салату або стеблинка петрушки не рахуються) і, звісно, не зважаємо на порції.
Оксана Скиталінська дає перелік тих, кому потрібно споживати мало м’яса (особливо червоного) і віддавати перевагу молочно-рослинним продуктам. “У цьому списку ті, кому за 40 років, ті, що мають проблеми з надмірною масою тіла, гіпертонією (високим тиском), атеросклерозом, цукровим діабетом другого типу, подагрою, ризиком розвитку онкологічних захворювань”, – пише вона на своїй сторінці у Facebook. 
І водночас дає перелік тих, кому не можна відмовлятися від м’ясних страв. “Це вагітні та жінки, які годують грудьми, діти та підлітки, люди, що мають залізодефіцитну анемію, ослаблені після операцій чи інфекційних захворювань”, – зазначає вона. 
А ось вегетаріанство (відмова від м’яса, але зі споживанням яєць, риби та молочних продуктів), на її думку, корисне з 25 років.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8521 / 1.52MB / SQL:{query_count}