Як скласти для себе план схуднення?

“За свята набрав аж десять кілограмів. Друзі радять іти в тренажерний зал. Але маю проблеми із серцем… Порадьте, будь ласка, як скласти для себе план схуднення, з чого взагалі починати – з дієти чи тренувань?” Микола Холодець, м. Львів

Василь Хамуляк, тренер: 
– Насамперед, щоб схуднути, треба звернутися до дієтолога і скоригувати свій раціон. Аби зробити м’язи рельєфними, а фігуру підтягнутою, знадобляться ще й фізичні навантаження. 
Якщо немає протипоказань (захворювань серця, хребта тощо), то додаткове медичне обстеження не знадобиться (за умови, що ви не пропускаєте обов’язкового щорічного профілактичного медогляду). 
Коригуємо навантаження відповідно до віку і до статі. Також якщо маєте серцево-судинні захворювання, то тренер складе для вас програму тренувань відповідно до стану здоров'я. Насамперед вираховуємо за формулою так звану “пульсову зону” (інтенсивність тренувань за пульсом), у якій людина може тренуватися. Для схуднення будемо обирати вправи з більшою інтенсивністю та кількістю повторів і меншою вагою. Якщо робитимете все правильно, втрачатимете кілограм на тиждень! Хоча ті, що набрали багато кілограмів, на початку тренувань скидають більше. 
Якщо маєте на меті лише позбутися надлишкової ваги, можете обрати час тренувань самотужки. Але пам’ятайте, що зі собою завжди треба носити їжу в спеціальних контейнерах, аби харчуватися саме корисними продуктами за режимом (як правило, кожні три години). Тренування будуть ефективними, якщо ходитимете в зал тричі на тиждень, а заняття триватимуть від години до вісімдесяти хвилин.
Звертаюся не лише до людей із надлишковою вагою, а й до всіх: щоби постійно перебувати у формі, не нехтуйте ранкову зарядку – робіть вправи хоча б десять хвилин! А щоби підтримувати  в тонусі м’язи  і зарядитися енергією на цілий день, достатньо буде кількох елементарних вправ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8294 / 1.53MB / SQL:{query_count}