Як позбутися худорлявості і набрати вагу?

“Ніколи не нарікав на поганий апетит, але це жодним чином не позначається на моїй вазі. Маючи худорляву статуру, вважаю, що це не дуже привабливо для чоловіка, тому хочу бодай трохи погладшати. Скажіть, будь ласка, як позбутися худорлявості і набрати вагу?” Тарас Боронюк, м. Львів

Юлія Нікітіна, тренер:
– І для того, щоби схуднути, і для того, щоби набрати вагу, потрібно правильно харчуватися і займатися спортом. У програмі для схуднення передбачені  фізичні вправи, які треба виконувати інтенсивно, у швидкому темпі, силові – із додаванням середньої ваги або нижче середньої. А програма для нарощування м’язів передбачає вправи, які треба виконувати повільно, силові –  з максимальною вагою, яку можете підняти. Такі навантаження для м’язів будуть стресовими, і вони збільшуватимуться.
До щоденного раціону треба неодмінно включити білкову їжу, бо саме білок є “будівельним матеріалом” для м’язів. Їжте більше нежирного м’яса, яєць, бобових або (на пораду тренера) пийте протеїн – харчову добавку у вигляді напою на основі молока. За потреби гейнери – вуглеводно-білкові харчові добавки. Завдяки цим сумішам збільшується маса тіла і швидко відновлюються енергетичні запаси.
Обмежте споживання шкідливих продуктів, що містять трансжири, борошняних виробів, цукру та солі. 
Пийте достатню кількість рідини – до трьох літрів на день.
Відмовтеся від спиртного! Воно не сумісне із заняттями у тренажерному залі, тому що перешкоджає синтезу білка і нарощуванню м’язів, призводить до зневоднення організму та спрямовує його енергетичні ресурси на те, щоби вивести токсини, а не збільшувати м’язову масу.
Кидайте курити (якщо маєте цю згубну звичку), бо куріння збільшує частоту серцевих скорочень і призводить до більших затрат енергії під час тренувань. А через те, що тютюновий дим впливає на органи дихання, вам буде важко контролювати його, коли робитимете вправи.
• Подбайте про здоровий сон та відпочинок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8315 / 1.53MB / SQL:{query_count}