Які продукти не можна тримати в холодильнику?

“Нещодавно купила кілограм шоколаду. Принесла, поклала в холодильник. А чоловік каже, що його не можна зберігати у холоді так само, як мед. Скажіть, будь ласка, які ще продукти не можна тримати в холодильнику?” Світлана Адамчук, м. Львів

Ольга Муштрук, дієтолог:
– Є продукти, які краще не зберігати в холодильнику через те, що певні корисні речовини, які містяться в них, руйнуються або ж виділяються шкідливі, у тому числі й консерванти. Отож, не можна класти в холодильник: 
Мед – біохімічні речовини, що є в цьому продукті, під дією холоду руйнуються. Такий мед великої користі не принесе. Краще зберігати його в сухому і темному місці. 
Оливкова олія – від холоду погіршуються її смакові якості (починає гірчити, утворюється білий осад) та корисні властивості. Зберігати її треба в темному місці.
Хліб – холод не тільки не подовжить йому “життя”, а навпаки, допоможе швидше засохнути й увібрати сторонні запахи. Найкращий варіант – кімнатна температура і термін зберігання не більше чотирьох днів.
Гострі соуси – від холоду погіршується їх смак. Складники (оцет, цукор і сіль) уже є найкращими консервантами. 
Екзотичні фрукти під впливом низьких температур починають гнити (банани чорніють). Найліпший варіант – тримати, загорнутими в папір.
Овочі (картопля, морква, буряк) у холоді починають проростати, загнивати, на них появляється цвіль. А картопляний крохмаль при температурі нижчій семи градусів має властивість перетворюватися на цукор, що призводить до зміни смакових якостей картоплі та її консистенції. Найдовше такі овочі зберігаються у дерев’яному вентильованому ящику, встеленому папером. Якщо ж немає місця на ящик, кладіть їх у холодильник вимитими і окремо одні від одних.
Лікувальна мінеральна вода – через сильне охолодження, а тим більше заморожування, також втрачає корисні властивості. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7882 / 1.53MB / SQL:{query_count}