Чи помічними є обгортання плівкою для схуднення?

“Уже кілька років борюся з надлишковою вагою і целюлітом. Почала робити медові та гірчичні обгортання плівкою нижньої частини тіла. Але чула, що це шкідливо для шкіри. Скажіть, будь ласка , чи безпечною є ця процедура і чи помічна вона взагалі?” Аліна Форель, м. Львів

Галина Переймибіда, дерматокосметолог:
– Обгортання плівкою (гірчичні чи медові) самі по собі не допомагають схуднути. Їх обов’язково треба поєднувати з правильним харчуванням та фізичними навантаженнями. Проте вони допомагають позбутися целюліту, роблять шкіру гладкою та пружною, виводять з організму зайву рідину і шлаки, токсичні речовини.
Але таку процедуру не можна робити, якщо є  тромбози глибоких вен і різноманітні захворювання шкіри, будь-які алергічні висипи.
Курс потрібно добирати індивідуально. Комусь така процедура знадобиться через день, а комусь –  раз на тиждень. Внаслідок частих обгортань може виникнути опік шкіри! Щоби уникнути подразнення, не варто робити депіляцію за кілька днів до обгортання, особливо якщо використовуєте при цьому пекучі речовини (корицю, червоний перець, імбир або ароматичні олії). Мед і гірчиця є сильними алергенами, тому можуть спричинити алергічний висип. 
Тобто, перш ніж робити таку процедуру, порадьтеся з лікарем!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8010 / 1.53MB / SQL:{query_count}