Солодкий перець: кому корисний, а кому протипоказаний?

“Щороку вирощую на своєму городі солодкий перець – червоний і жовтий. Знаю, що він зміцнює імунітет і виводить з організму токсини. Скажіть, будь ласка, чим іще корисні ці плоди, кому їх можна їсти, а кому вони протипоказані?” Галина Терешківець, м. Львів

Зоряна Завада, голова Асоціації дієтологів Львівщини:
– У червоному та жовтому  солодкому перці вміст вітаміну С вищий, аніж у лимонах і смородині! Завдяки поєднанню з вітаміном Р він зміцнює судини. Найбільше аскорбінової кислоти – біля плодоніжки, яку найчастіше відрізаємо і викидаємо. Крім того, солодкий перець містить мінеральні солі та мікроелементи – калій, натрій, залізо, цинк, йод, кальцій, фосфор і магній. Раджу споживати його по 30-40 грамів на день. Таким чином ви стимулюєте ріст волосся, покращите зір, стан шкіри і слизових оболонок, зміцните імунітет, зменшите рівень інтоксикації організму та ліквідуєте запальні явища. Корисні ці плоди й при анемії, остеопорозі та ранньому облисінні. Перець запобігає  розвиток атеросклерозу і нормалізує мозковий кровообіг. 
Проте не рекомендую їсти його тим, що мають гіпертонію та ішемічну хворобу з порушенням серцевого ритму. Зашкодити він може й при: виразковій хворобі шлунка, гастриті з підвищеним рівнем кислотності, колітах, загостренні хронічних недуг печінки, нирок, геморої та епілепсії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8297 / 1.53MB / SQL:{query_count}