Як зміцнити імунітет, аби не заразитися грипом?

“Мій організм дуже вразливий до збудників грипу та ГРВІ. Варто тільки трішки змерзнути, як уже починається кашель, нежить, підвищується температура. Порадьте, будь ласка, як зміцнити імунітет, аби не заразитися грипом чи ГРВІ?” Олена Голозко, м. Новий Розділ

Наталія Іванченко-Тімко, головний епідеміолог Львівщини:
– В такому випадку рекомендую специфічну вакцинацію проти грипу. Аналіз імунного прошарку в минулому сезоні показав, що це успішний та ефективний засіб профілактики й імунологічного захисту!
Найперше включіть до свого щоденного раціону вітамінізовану їжу – овочі та фрукти.  Не переїдайте, зменште кількість жирних та смажених страв, а також борошняних виробів. Їжте три-п’ять разів на день. Порції повинні бути невеликі. Обов’язково снідайте. Пийте багато рідини – до півтора літра на день (для здорової людини). Частіше бувайте на свіжому повітрі, вдягайтеся відповідно до погоди – аби не перемерзнути. За можливості уникайте протягів. Подбайте про повноцінний та здоровий сон (постійне недосипання призводить до збою роботи організму в цілому). А ще ставайте під контрастний душ. Обов’язково мийте руки перед їдою та після відвідування громадських місць. 
Під час сезонного підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ змащуйте носові пазухи оксоліновою маззю. Помічним є промивання носоглотки розчином морської солі. Основне правило: захворів – сиди вдома і лікуйся! Звернися до лікаря, а не йди на роботу заражати інших! 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7668 / 1.53MB / SQL:{query_count}