Не лише пахнуть, але й лікують

Щоби сповна відчути благотворну дію ароматів різних трав, потрібно пошити спеціальні мішечки і наповнити їх фіто-сировиною

Усім відомі корисні властивості різних трав. Додаємо їх у чаї, робимо з них настоянки. Але мало хто знає, що саме їхній аромат може лікувати багато недуг, пише “Країна здоров’я”.
Одна з ділянок мозку містить нюхові аналізатори, які відповідають за сприйняття запахів. При цьому виникають стійкі нейронні зв’язки, що передають відповідні електричні імпульси нервовій системі. Таким чином, ароматична терапія активізує основні інстинкти й реакції, позначається на поведінці, мотивації дій та рішень, регулює психоемоційний стан, нормалізує працездатність, стимулює продукування гормонів, провокує вироблення нейромедіаторів, бере участь у нормалізації травлення, дихання, серцево-судинної діяльності та в роботі сечостатевої системи. 
Для цього треба зробити зовсім небагато – пошити мішечки з лляної або бавовняної тканини і наповнити їх сушеним різнотрав’ям, зібраним власноруч або ж придбаним у аптеці. Натуральну сировину необхідно ретельно подрібнити і щонайшвидше помістити в мішечок, аби не втратила лікувального аромату.
Для цього треба пошити мішечки з лляної або бавовняної тканини і наповнити їх сушеним різнотрав’ям, зібраним власноруч або ж придбаним у аптеці
У виборі фіто-сировини, окрім смаку, треба керуватися терапевтичними властивостями тієї чи тієї рослини. Для посилення як запаху, так і лікувальної дії можна додати в мішечок кілька крапель ефірної олії. Найпопулярнішими є цитрусові (апельсинова, мандаринова, лимонна або грейпфрутова), хвойні (соснова, ялинова, ялівцева), лавандова, евкаліптова та олія чайного дерева.
Ці ароматичні мішечки можна покласти будь-де у помешканні, крім кухні. Наприклад, мішечки з лавандою – в спальні, оскільки ця рослина має заспокійливу дію, сприяє нормалізації сну. Мішечки із сировиною, що володіє антисептичними властивостями (чайне дерево, евкаліпт, сосна), бажано покласти в тих кімнатах, де часто буває багато людей, аби знезаразити повітря і запобігти поширення бактерій. З протизапальною сумішшю трав (коріандр, бергамот, м’ята) – біля ліжка хворого, що підхопив респіраторно-вірусну інфекцію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8427 / 1.54MB / SQL:{query_count}