Миймося звичайним!

Антибактеріальне мило може викликати алергію та порушення гормонального фону

Нове дослідження показало, що мити руки звичайним милом так само ефективно, як і антибактеріальним. Понад те, антибактеріальне  мило через вміст триклозану – антибактеріального та протигрибкового агента – може зашкодити здоров’ю, повідомляє LiveScience. 
Виробники додають триклозан до зубної пасти, шампуню, посуду, меблів, навіть іграшок, стверджуючи, що ця речовина вбиває бактерії. Але дослідження довели, що триклозан може спричиняти алергію та порушення гормонального фону. Приміром, у мишей мило з триклозаном узагалі викликає рак.
Експерименти проводили корейські вчені: спершу добровольці мили руки двома видами мила – звичайним і з вмістом 0,3% триклозану (максимальний показник, дозволений законом) протягом 20 секунд у воді кімнатної температури (22 °С) та в теплішій воді (40 °С). Під час другого експерименту руки добровольців поливали бактеріями Serratiamarcescens, а потім вони мили руки двома видами мила в теплій воді 30 секунд. У результаті експерименту вчені не виявили відмінностей між звичайним та антибактеріальним милом. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7744 / 1.52MB / SQL:{query_count}