Кодеїн: тільки за рецептом

Міністерство охорони здоров’я вирішило посилити контроль за виконанням норм законодавства з дотримання правил продажу комбінованих ліків, що містять у своєму складі цю речовину

Міністерство охорони здоров’я вирішило посилити контроль за виконанням норм законодавства з дотримання правил продажу комбінованих ліків, що містять у своєму складі цю речовину. 
Причиною такого рішення стало те, що кодеїновмісні лікарські засоби використовують, як правило, наркозалежні: в побутових умовах виготовляють наркотичні засоби та психотропні речовини амфетамінового ряду, а також заживають ці ліки у великих кількостях, аби опинитися в стані наркотичної ейфорії. Саме тому останнім часом поширився серед наркозалежних дезоморфін, який не потребує значних фінансових витрат і може виготовлятися в хатніх умовах.
З метою недопущення цього МОЗ звернулося до Держлікслужби, аби вона посилила контроль за дотриманням правил продажу кодеїновмісних ліків, і до Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку аптечних закладів та повідомити її результати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8725 / 1.52MB / SQL:{query_count}