Про що свідчить шум у вухах?

“Останнім часом почала відчувати закладеність вух, час до часу чую в них дзвін, особливо тоді, коли різко нахиляюся, аби щось підняти. А мені ще й тридцяти немає… Скажіть, будь ласка, про що може свідчити шум у вухах?” Христина Пилипів, м. Буськ

Ольга Кулик, сімейний лікар:
– У вухах може гудіти, клацати, шарудіти, навіть дзвеніти. І ці симптоми є свідченням дуже різних проблем зі здоров’ям, найчастіше з роботою серця. Якщо, крім шуму у вухах, ви зауважили почервоніння і відчуваєте біль, це може бути отит (запалення середнього вуха). Якщо ж вухо закладене і ви час до часу відчуваєте шум, то у вас, найімовірніше, утворився сірчаний корок. Шум у вухах можуть, як правило, спричиняти: 
– пошкодження барабанної перетинки через дуже гучний звук; 
– підвищений рівень шуму на роботі; 
– тривалий час носіння навушників.
Проте дзвін і шум у вухах можуть бути причиною серйозніших проблем зі здоров’ям. Якщо шум супроводжується пульсацією, це патології серцево-судинної системи або шийний остеохондроз, прояв невриноми (пухлина слухового нерва). 
Якщо, крім шуму і дзвону, ще й паморочиться в голові, слабне слух, починається нестерпний біль голови, особливо однієї половини, не відкладайте візиту до невролога! 
13.04.2016 11:57
cakezkr@gmail.com

Колись стикались з такою проблемою перепробували масу препаратів давало тимчасовий ефект , потім нам знайомі порекомендували краніосакральну терапію, самі не могли повірити але шум усвухав пропав назавжди


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8191 / 1.55MB / SQL:{query_count}