Чи допомагають кинути курити електронні сигарети?

“Вирішив кинути курити. Читав, що звичайні сигарети можна замінити на електронні, що саме це допоможе позбутися такої згубної звички. Скажіть, будь ласка, чи справді електронні сигарети допомагають кинути курити?” Євстахій Нистак, м. Львів

Мирослава Кабанчик, головний нарколог Львівщини:
–  Те, що електронні сигарети допомагають кинути курити, думка вельми суперечлива. Це нова річ, яка ще недостатньо досліджена. Зі слів американських учених, школярі пробують курити електронні сигарети замість звичайних, але в них так само розвивається залежність від тютюнокуріння. Це нова проблема, яка постала перед Америкою.
Кожен вирішує сам, яку сигарету курити: звичайну чи електронну. Остання  містить менше нікотину і в ній немає смол, але вона так само шкідлива! Куріння електронних сигарет допомагає позбутися цієї згубної звички лише певній категорії людей. Якщо ви твердо вирішили кинути курити, то це можна зробити і без електронних сигарет, зменшуючи кількість звичайних, викурених за день. Наприклад, якщо купуєте пачку, то беріть із неї лише десять сигарет на день і куріть їх по годинах, з часом зведіть цю кількість до мінімуму, а потім постарайтеся зовсім відмовитися. Аби не мати спокуси, викиньте або сховайте сигарети разом із запальничками. Проте для цього треба мати велику силу волі. Окрім електронних сигарет, можна використовувати пластирі, жувальні гумки з нікотином. Вони також є в продажу.
Якщо ви вирішили позбутися такої залежності, робіть це в незвичній обстановці, до прикладу, на відпочинку. Не беріть зі собою нічого, що нагадує вам про цю згубну звичку, і три дні перетерпіть. За цей час нікотинова абстиненція мине.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7914 / 1.53MB / SQL:{query_count}