Чим небезпечні пилові кліщі?

“Працюю провідником у пасажирському потязі. Нещодавно в мене діагностували алергію на пилових кліщів. Порадьте, будь ласка, яких заходів слід ужити, аби їх позбутися, та чи складним є лікування?” Орест Антонів, м. Сокаль

Анізія Бандрівська,
головний алерголог департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА:
– Пилові кліщі можуть бути всюди – у подушках, в старих книжках, у стосах паперу, тобто там, де збирається пилюка. Бувають і на шерсті тварин. Якщо людина має генетичну схильність до алергії, найбільш вірогідно, що в неї виникне й алергія на пилового кліща. 
Пилові кліщі можуть стати причиною бронхіальної астми, алергічного риніту, дерматиту, бо живляться злущеним людським епідермісом.   
Алерголог повинен визначити, які чинники викликають напади астми, хронічний риніт або проблеми зі шкірою. Ми проводимо імунодіагностику і якщо виявляємо, що людина має алергію на пилових кліщів, то призначаємо їй специфічну монотерапію. Проте це не лікування хвороби, а зменшення чутливості алергенної відповіді організму. Алерген-специфічна імунотерапія, передбачає різні варіанти лікування: ін’єкції, драже, краплі. 
Боротися з пиловими кліщами самотужки можна за допомоги  акарасанів –  хімічних засобів, що їх ліквідовують. Раджу придбати якісний порохотяг, часто робити вологе прибирання, раз на тиждень змінювати постільну білизну. Ковдри і подушки сушити на сонці або ж освіжати на морозі. Краще замінити пухові та ватні на синтепонові, бо пух є сприятливим середовищем для розмноження пилових кліщів. Але це допоможе лише на якийсь час! Вони знову розмножуватимуться в пилюці, що осідатиме. 
02.07.2016 16:56
http://vk.com/id24149361

Чудово розумію проблемі, повязані з алергією на пилових кліщів - сама багато років "воюю" з її проявами! Тому що найменше скопичення пилу в домі - це вже передумова для алергічної реакії. А ось про те, що кліщі краще себе почувають в пухових ковдрах та подушках якось не брала до уваги - лише нещодавно з різних джерел почала надходити така інформація. Добре все обміркувавши рішуче замінила всі ковдри, які ще від бабусі лишалися в оселі на нові, з синтетичним наповнювачем: http://retown.kiev.ua/domashniy-tekstil/odeyala/c21- благо вибір великий на будь який смак. Те саме стосується і подушок!


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8188 / 1.56MB / SQL:{query_count}