Як правильно обрати шампунь?

«Мию голову щодня, але бабуся каже, що так часто цього робити не можна, щоб купувала простіший засіб, без яскраво вираженого запаху та кондиціонеру в складі. Проте­­­ я люблю саме такі шампуні! Скажіть, будь ласка, які є шампуні, як часто ними можна користуватися і як правильно вибрати?» Соломія Антонюк, м. Львів

Галина Переймибіда, 
дерматовенеролог, косметолог Львівського обласного шкірвендиспансеру:
– Є шампуні на мильній основі, а є на основі лаурилсульфату. Але це не так важливо. Треба насамперед визначити мету використання засобу, для чого він призначений: для лікування, для сухого або жирного волосся, для щоденного миття голови.
Якщо волосся швидко жирніє і потребує щоденного миття – обирайте відповідний шампунь. Бо якщо використовуватимете якийсь інший, може з’явитися себорея. Частота використання – за потреби. Визначити, чи підходить вам конкретний шампунь, дуже просто: вас повинен влаштовувати стан волосся і шкіри голови, не повинно бути свербежу і лупи. Запам’ятайте: що менше рекламований засіб і що менша кількість чудодійних властивостей вказується, то краще! Часто буває, що рекламують шампунь як лікувальний, але якщо до його складу входять переважно рослинні компоненти, ніякого вирішення проблеми не варто очікувати. Купуйте окремо шампунь і кондиціонер, краще однієї серії. Шампунь раджу змінювати часто, бо відбувається звикання шкіри голови, і засіб перестає виконувати свої функції. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7952 / 1.53MB / SQL:{query_count}