Чи допомагає схуднути дієтична добавка на основі рідкого каштану?

“Маю проблеми з надлишковою вагою. Моя подруга нещодавно придбала дієтичну добавку “Рідкий каштан”. Каже, що допомагає. Хотіла б і собі спробувати, але маю упередження щодо БАДів. Скажіть, будь ласка, чи справді допомагає схуднути дієтична добавка на основі рідкого каштану?”

Мар’яна Коваленко, м. Львів

Оксана Скиталінська, дієтолог:
– Є велика кількість дієтичних добавок, які втручаються у обмін речовин, прискорюючи його, допомагають організму спалювати “жирову” енергію. Маю на увазі якісні сертифіковані добавки.
Cклад добавки з рідким каштаном – черговий “розвід”! Незважаючи на назву, ніякого каштану там немає! За складом ця добавка є сумішшю потужних стимуляторів нервової системи (теофілін і гуаранін). Але вони містяться і в каві, і в чаї. Це все одно що випити п’ять-сім горняток міцної кави, якщо витримає серце, шлунок та печінка. Гуарана, як і кофеїн, посилює сечовиділення і перистальтику кишківника. 
“Рідкий каштан” – це наступна ланка в ланцюжку “жироспалювачів”. Перед ними були екстракт ананаса, зелена кава і ягоди годжі…
Схуднути можна лише за допомоги низькокалорійної їжі, яка, проте, має високу біологічну цінність (овочі, ягоди, насіння, горіхи, якісний білок). Від солодощів, борошняних виробів, смажених та жирних страв варто відмовитися.
Краще вийдіть на стадіон, підіть у парк, пройдіть 30 кіл або ж пробіжіть 10, зробіть розтяжку. Замість хрумкої відбивної зваріть шматочок курячого філе, приготуйте салат зі свіжих овочів – і через місяць і схуднете, станете здоровішою, матимете свіжий колір обличчя.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8444 / 1.53MB / SQL:{query_count}