Капризна погода “несе” грип

За тиждень-півтора на Львів­щині має усі шанси розпочатися епідемія грипу, бо у нашому регіоні збільшується кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, і область поступово наближається до епідеміологічного порогу. 

nezit.jpgЗа тиждень-півтора на Львів­щині має усі шанси розпочатися епідемія грипу, бо у нашому регіоні збільшується кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, і область поступово наближається до епідеміологічного порогу. 

Саме на початок лютого, нагадаємо, медики й прогнозували початок епідемії.

Як повідомила вчора "Пошті" лікар-епідеміолог обласної санепідемстанції Валентина Косоловська, за останній тиждень (з 26 січня по 1 лютого) на ГРВІ у Львів­ській області занедужало майже чотири тисячі осіб. Із них 44,7%  - діти. Найбільше недуга поклала до ліжка дітлахів віком від 3 до 6 років (662 особи). "Власне у цій групі (садкові діти) епідпоріг вже перевищено, але незначно", -  каже В. Косоловська. Більше починають хворіти й діти шкільного віку 7 - 14 років.

Нагадаємо, що школи закривають на карантин, коли через грип відсутні до 45% учнів. Побільшає недужих на Львів­щині насамперед через вередливу погоду, адже перепади температури та велика вологість й викличуть різке збільшення недуг. Допомогти може щеплення чи старі перевірені народні методи (цитрини, калина, малина, часник та цибуля).

"Профілактично не варто забувати й про оксолінову мазь", - додає лікар-епідеміолог. До речі, цьогоріч вакцинація в області набула популярності. Станом на 2 лютого щепилися вже майже 6 тис. жителів Львівщини, що є більше, ніж торік.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8147 / 1.53MB / SQL:{query_count}