Допомога без зволікань

У Львові з учорашнього дня, 2 лютого, у 8-й міській клі­нічній лікарні запрацювало нейрохірургічне відділення.

У Львові з учорашнього дня, 2 лютого, у 8-й міській клі­нічній лікарні запрацювало нейрохірургічне відділення.

Цей медичний заклад розширює свої можливості і поетапно стає другою, після лікарні швидкої медичної допомоги, у місті Лева установою невідкладної допомоги для пацієнтів. Про це "Пошті" зазначив головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні Василь Обаранець. 

"У 8-й міській лікарні створили нейрохірургічне відділення шляхом переводу 30 нейрохірургічних ліжок із лікарні швидкої медичної допомоги", - повідомив "Пошті" начальник управління охорони здоров'я Львівської міськради Володимир Зуб. Новостворене відділення запрацювало у капітально відремонтованому приміщенні.

Якщо, скажімо, на Сихові ставалася ДТП чи бійка, то досі травмованого львів'янина з переламаним черепом карета "швидкої" везла через усе місто, оминаючи 8-му міську лікарню, обласну клінічну лікарню та військовий госпіталь до лікарні швидкої меддопомоги, де є нейрохірургічне відділення. На таку госпіталізацію йшло немало часу, якщо ще й врахувати постійні корки у місті. Таким чином втрачався дорогоцінний час, що міг вартувати життя городянину. Тепер пацієнт із черепно-мозковою травмою швидше отримає медичну допомогу - "швидка" з південної частини Львова везтиме його у нейрохірургію 8-ї лікарні, а не на вул. Миколайчука.

Відкриття відділення є актуальним і тому, що 8-ма міська лікарня є у списку основних лікарень у рамках проведення у Львові фінальної частини чемпіонату Європи-2012 з футболу. Також, нагадаємо, що до єврочемпіонату планують за­діяти онко- та кардіоцентри, обласну клінічну лікарню та лікарню швидкої медичної допомоги. Власне 8-ма лікарня - заклад, що перший є на шляхах евакуації зі стадіону, який будується до Євро-2012.

Скажімо, якщо, не дай Боже, під час футбольного дійства трапиться пожежа, то потерпілим медичну допомогу у 8-й лікарні надаватимуть лікарі опікового відділення. На випадок травм тут діє травматологія, нейрохірургія та хірургія. До речі, у лікарні відремонтували травматологічний пункт (зокрема, встановили й новий рентгенівський апарат). Окрім цього, за словами Василя Обаранця, з липня минулого року в лікарні запрацювало відді­лення мікрохірургії ока, а в опіковому відділенні створили блок інтенсивної терапії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8473 / 1.54MB / SQL:{query_count}