Як знову не набрати вагу після тренування в спортзалі?

“Всю зиму і весну ходив у спортзал, щоби схуднути. Мені це вдалося. Але тепер через часті відрядження не маю змоги займатися на тренажерах. Зауважив, що почав гладшати…Скажіть, будь ласка, як знову не набрати вагу після тренування в спортзалі?”

Віталій Думич, м. Львів


Юлія Гончар, інструктор з фітнесу:
– Найперше старайтеся дотримуватися режиму: снідайте, обідайте і вечеряйте в один і той самий час. Після 19.00 бажано вже нічого не їсти, бо штучне освітлення порушує вироблення гормону мелатоніну, який відповідає за здоровий сон, тому навіть при значних фізичних навантаженнях і помірному харчуванні можете знову набрати вагу.
Фізичне навантаження потрібно давати організму до їди, а не після неї! Необов’язково ходити в тренажерний зал – достатньо простої розминки, плавання бодай півгодини на день (вода найкраще “вимиває” зайві кілограми).
Уникайте швидких вуглеводів, що містяться в цукрі та здобі. Намагайтеся збалансовано харчуватися,споживаючи як білкову їжу (м’ясо, рибу, горіхи, молочні продукти), так і ту, що містить вуглеводи (до прикладу, каші). 
Віддавайте перевагу свіжим фруктам і овочам, оскільки вони містять структуровану рідину, що легко засвоюється організмом. Добре спалюють жири і підвищують пружність шкіри кисломолочні продукти.
Пийте багато води (нестача рідини в організмі погіршує самопочуття і зовнішній вигляд, прискорює старіння, сповільнює обмін речовин, що призводить до застійних процесів). Навчіться визначати, які з продуктів підвищують у вас апетит, і відмовтеся від них.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7679 / 1.53MB / SQL:{query_count}