Команда, якій довіряють

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я став медичним центром року

фото: Андрій Польовий
На п’ятій офіційній церемонії нагородження “Люди Львова – 2015” у номінації “медичний центр року” нагороду отримав Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я. Відзнаку вручили директорові Центру Марії Малачинській.
Ця нагорода, з її слів, означає те, що Центру довіряють, що праця всього колективу не є марною. “Щороку Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я приймає близько 60 тисяч пацієнтів різного віку. З них майже 30 відсотків звертаються з проблемами непліддя, ще 20 – з невиношуванням вагітності.
Тобто половина пацієнтів мають проблеми з репродуктивним здоров’ям і потребують допомоги. Та найголовніше те, що нам довіряють, бо шукають помочі саме в наших спеціалістів, а не деінде, – пояснила “Пошті” директор Центру. – Команда професіоналів, яка працює тут щодня не покладаючи рук, подає якісну висококваліфіковану допомогу. Тому тішуся, що нас оцінили”.
Марія Малачинська (фото: Андрій Польовий)
Завдяки високому професіоналізму та наполегливості Марія Малачинська за порівняно короткий проміжок часу встигла докласти багато зусиль до покращення діагностики та лікування пацієнтів з порушенням репродуктивного здоров’я. За три роки роботи:
– введене в дію новітнє медичне обладнання, здійснена повна комп’ютеризація робочих місць, створена електронна медична карта для кожного пацієнта;
– впроваджені сучасні методи діагностики та лікування непліддя і невиношування вагітності;
– відкритий денний стаціонар при консультативно-лікувальному відділенні з упровадженням ендоскопічних методів діагностики та лікування (гістеро- та лапароскопія) – “хірургія одного дня”;
Щороку Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я приймає близько 60 тисяч пацієнтів різного віку. З них майже 30 відсотків звертаються з проблемами непліддя, ще 20 – з невиношуванням вагітності
– здобутий статус “Чиста лікарня, безпечна для пацієнта” відповідно до проекту Асоціації медичних сестер України та громадської організації “Служби організації інфекційного контролю”;
– відкрите відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді “Клініка, дружня до молоді”;
– здійснена чергова акредитація установи Головною акредитаційною комісією при МОЗ України з отриманням вищої категорії;
Марія Малачинська розповіла, що в Центрі планують розширити використання ендоскопічних методів діагностики та лікування і впровадити допоміжні репродуктивні технології (штучне запліднення), що дасть змогу пацієнтам, які потерпають через непліддя, із Львова та Львівської області отримувати кваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі.
“В подальшому працюватимемо не менше, особливо над запровадженням допоміжних репродуктивних технологій, та старатимемося досягати ще більших успіхів”, – запевнила співрозмовниця.


Комунальний заклад Львівської облради – Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення є медичною установою ІІІ рівня, що подає спеціалізовану медичну допомогу з питань планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я населення у Львівській області.
З 2011 року в.о. директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення призначили Марію Малачинську, а з 20 січня 2015-го вона стала його директором.
Сьогодні в Центрі працюють висококваліфіковані фахівці – доценти, професор, акушери-гінекологи, гінеколог дитячого та підліткового віку, уролог, сексопатолог, дерматовенеролог, ендокринолог, терапевт, медичний генетик, анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики, рентгенолог, лікар-лаборант, психолог.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7662 / 1.57MB / SQL:{query_count}