Чи правда, що грип треба вилежати?

“Два тижні тому в мене був грип. Але через те, що на роботі купа справ, недолікувався. Цього тижня знову занедужав, і симптоми вже набагато гірші – крім нежитю і температури, утруднилося дихання, інколи паморочиться в голові. Скажіть, будь ласка, це правда, що грип треба вилежати, і які взагалі наслідки може мати хвороба, перенесена на ногах?”

Остап Каличук, м. Львів


Оксана Рильська, терапевт:
– Навіть банальна застуда, перенесена на ногах, може перейти у бронхіт або гайморит. Крім того, грип, навіть якщо й має легкий перебіг, створює додаткове навантаження на серце і нирки! 
Віруси формують сприятливе середовище для приєднання бактеріальної інфекції та активізації патогенної флори, з якою організм справлявся, поки був здоровий. Наслідком хвороби можуть бути й важчі ускладнення: запалення легень, серцевого м’яза, менінгіт, гепатит.
Небезпечним для вашого здоров’я є й те, що ви безконтрольно приймаєте препарати перед тим, як іти на роботу, не порадившись з лікарем. Це неприйнятно! Дуже часто ліки, які ми купуємо в аптеці на власний розсуд, полегшують стан під час хвороби, але її збудник – вірус або бактерію – нейтралізувати не здатні (вони “затихають” на якийсь час, а потім знову “прокидаються”). 
Порада тут одна – з таки ознаками недуги, як кашель, нежить і підвищена температура тіла, не ходіть на роботу. Зверніться до лікаря!
Читайте також:
Грип цього року особливий. Хворі скаржаться на високу температуру тіла, що не збивається, а медики наголошують, що процес одужання є довготривалим
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8789 / 1.53MB / SQL:{query_count}