Які професії шкідливі для чоловіків?

“Мій батько – водій з 30-річним стажем. Через сидячу роботу в нього час до часу виникають певні проблеми зі здоров’ям. Я працюю в офісі, але також не можу похвалитися добрим самопочуттям… Скажіть, будь ласка, чи можуть такі професії, як водій та офісний працівник, бути шкідливими для чоловіків?”

Арсен Калинюк, м. Львів


Марія Чулаєвська, невролог:
– Справді, є кілька професій, які можуть бути небезпечними для здоров’я чоловіків. І серед них якраз водії та офісні працівники. Сидяча робота спричиняє застій в органах таза, а через постійні стреси, нераціональне харчування, сильну втому можуть виникати біль у попереку, кили міжхребцевих дисків, остеохондроз, попереково-крижовий радикуліт, порушення опорно-рухового апарату тощо. 
Якщо вас чи вашого батька уже турбують перелічені проблеми, зверніться до лікарів-спеціалістів. На ранніх стадіях недуги допоможуть масажі та спеціальні фізичні вправи. А коли вже проблема загостриться, знадобиться набагато триваліше лікування. 
Як я вже казала, перелік шкідливих професій для чоловіків значно ширший. До цього списку я додала б іще військових, митців, спортсменів.
Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, постарайтеся робити хоч невеликі, але часті перерви на роботі: походіть, поприсідайте, виконайте прості фізичні вправи, наприклад, нахили тулуба в різні боки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7493 / 1.53MB / SQL:{query_count}