Курси першої домедичної

МОЗ запрошує українців навчитися подавати домедичну допомогу

Територіальні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України навчать усіх охочих надавати домедичну допомогу, повідомляє прес-служба МОЗ України. 
Володіння практикою, правилами й технікою надання долікарської медичної допомоги нині є вкрай необхідним та актуальним, адже зараз багато громадян, волонтерів, представників мас-медіа перебуває в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. 
МОЗ запрошує усіх охочих пройти курси з надання домедичної допомоги в регіональних центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у всіх областях України. Для цього варто лише звернутися до територіального центру за місцем проживання з проханням записатися на курси.
Ті громадяни, які активно користуються інтернетом, можуть навчитися методикам і практикам домедичної допомоги дистанційно на офіційній сторінці МОЗ України в соцмережах. Після теоретичного та практичного курсів навчання громадяни отримують сертифікати й посібники з надання домедичної допомоги, аби мали можливість передати свої знання іншим.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8513 / 1.52MB / SQL:{query_count}