Чи всім корисні свіжі соки – фреші?

“Ще з весни взяла собі за звичку випивати щоранку склянку фрешу – свіжого соку. Не заживала ніяких штучних вітамінів і почуваюся чудово: не ламаються нігті, не випадає волосся. Скажіть, будь ласка, чи всім корисні фреші та як часто їх можна пити, аби не завдати шкоди здоров’ю?”

Ярина Завійська, м. Львів


Ольга Муштрук, дієтолог:
– Свіжого соку можна пити не більше склянки на день! Є такі південні країни, де люди замість води п’ють фреші, бо мають різноманітні фрукти. Проте виявилося, що серед них багато хворих на цукровий діабет другого типу. 
У фруктах міститься фруктоза, і якщо її споживати у значній кількості, в організмі вона перетворюється на глюкозу, а надлишок цієї речовини може призвести до негативних наслідків. Шкідливість фрешів ще й у тому, що в них відсутні харчові волокна, які є в самих фруктах, а вони нам потрібні для того, аби виводити з організму зайвий холестерин. 
Тож не варто думати, що свіжі соки треба пити через те, що в них великий вміст вітамінів. Іноді краще з’їсти яблуко чи апельсин. Віддаючи перевагу фрешу, потрібно зважати на особливості свого організму: чи не викличе фрукт, з якого він приготовлений, харчової алергії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8158 / 1.53MB / SQL:{query_count}