Чи правда, що арахісове масло підвищує рівень тестостерону?

“Люблю бутерброди з арахісовим маслом. Останнім часом зауважив, що вони дуже популярні серед тих, що тренуються в спортзалі. Хлопці кажуть, що це масло дуже корисне, бо підвищує рівень тестостерону в організмі. Скажіть, будь ласка, чи варто цьому вірити?”

Руслан Безпалько, м. Львів


Ольга Муштрук, дієтолог:
– Арахіс багатий на білок, ненасичені жирні кислоти, магній. Арахісове масло направду здатне підвищити рівень тестостерону, але на незначний відсоток! Проте це залежить радше від віку чоловіка, від того, яка кількість тестостерону вже є у його організмі. 
Той, хто має певні гормональні розлади і часто споживає арахісове масло, думаючи, що воно допоможе збільшити кількість цього гормону, дуже помиляється! Якщо справді хочете, аби рівень тестостерону був у нормі, то повинні підтримувати оптимальну вагу за допомоги певних фізичних навантажень, правильно харчуватись. 
Мушу зауважити, що арахісове масло добре позначається і на роботі серцево-судинної системи. Так, арахіс – висококалорійний, жирний продукт, але це ще не означає, що через його споживання можна погладшати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8313 / 1.53MB / SQL:{query_count}