Як пережити різку зміну погоди?

“Останні тижні погода відверто дивує: то ллє як з відра, то від спеки сховатися нікуди. Стала помічати, що мій організм реагує на зміни погоди, появляється млявість, надокучає біль голови. Порадьте, будь ласка, що робити, аби полегшити цей стан?”

Мирослава Дейнеко, м. Львів


Валентина Коваль, кардіолог:
– При різких змінах погоди може змінюватися й артеріальний тиск – у гіпертоніків підвищуватися, у гіпотоніків знижуватися. Можуть виникати напади стенокардії в тих, хто має ішемічну хворобу серця. Аби позбутися цього, потрібно дотримуватися режиму прийому ліків, призначених лікарем (якщо є певні захворювання). А от якщо відносно здорові люди почуваються при різких змінах температури погано, належить контролювати артеріальний тиск і уникати значних фізичних навантажень.
Якщо тиск знижується, ранок бажано починати з простих фізичних вправ для того, аби тонізувати організм. А якщо тиск підвищується, то великі фізичні навантаження протипоказані! Але не звичні вправи, які виконуєте щоранку. Загалом під час різких змін погоди можуть відбуватися різні зміни в організмі, тож у разі потреби зверніться до лікаря.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8047 / 1.53MB / SQL:{query_count}