Паразити в продуктах

Споживаючи м’ясні салати з майонезом, паштети і кров’янки, можна підхопити стафілокок

Страви, придбані в супермаркетах чи приготовані з недотриманням санітарних норм, можуть містити збудники стафілококу, попереджають у Львівському міському відділі ДУ “Львівський ОЛЦ ДСЕСУ”, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
Стафілококові токсини переважно виявляють у масляних кремах, овочевих і м’ясних салатах, заправлених майонезом, консервах, паштетах, зельцах і кров’янках.
 Зі слів завідувача бактеріологічної лабораторії Л. Городиської, сьогодні стафілококи можуть стати причиною захворювань на пневмонію, дерматити, отити, мастити, харчових отруєнь та інших хвороб, особливо серед немовлят.
Для попередження розвитку стафілококової інфекції потрібно зміцнювати імунітет організму, уникати травматизму, дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог у пологових будинках, хірургічних відділеннях, стоматологічних кабінетах, дитячих закладах, на підприємствах громадського харчування, дотримуватись чистоти тіла та правил особистої гігієни, відсторонювати від роботи працівників медзакладів та працівників громадського харчування, які мають ознаки ГРЗ чи гнійні захворювання шкіри, а також не давати дітям салатів, придбаних у супермаркетах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8016 / 1.52MB / SQL:{query_count}