Чи корисні для шкіри термальні води в аерозолях?

“Чимало моїх подруг у літню пору користуються термальною водою, придбаною в аптеці. Маю проблемну шкіру, схильну до подразнень і жирного блиску. Однак сумніваюся, що вода з французького курорту зберегла всі мінерали, перелік яких вказаний на упакованні. Скажіть, будь ласка, чи справді ефективні термальні води в аерозолях?”

Ярина Кучерява, м. Львів


Ірина Пагутяк, лікар, фармацевт:
– Основне завдання термальної води –  зволоження і захист шкіри від негативного зовнішнього впливу. Термальна вода, звичайно, не усуне всіх проблем, але допоможе поліпшити стан шкіри.
Чітких правил, коли треба користуватися термальною водою, немає. Термальна вода містить стільки корисних речовин, скільки зможе сприйняти ваша шкіра. Вона справді ефективна, адже воду з термальних джерел наливають у флакони в абсолютно стерильному середовищі, тому її цілющі властивості зберігаються в герметичному балоні кілька років! 
Термальну воду, як правило, вважають найчистішою, адже її піддають сильній дії тиску і високих температур. Однак не радила б вам використовувати термальну воду довго: відкрили упаковання і використали її в найближчі два-три місяці. 
Не варто зберігати таку воду до зими і користуватися нею в морозну погоду, адже тоді шкіра притягуватиме холод. Вірогідність алергії на термальну воду мінімальна, проте деякі виробники косметичних засобів додають до неї екстракти рослин для кращого ефекту. Це варто врахувати, якщо у вас раптом появиться алергія на якусь конкретну рослину. 
Перед купівлею термальної води треба уважно прочитати інформацію на етикетці, а перед використанням – інструкцію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7853 / 1.53MB / SQL:{query_count}