Що можна їсти перед тренуванням у спортзалі?

“Двічі на тиждень ходжу в спортзал. А оскільки на тренування можу потрапити лише після роботи, то швидко біжу додому, аби щось перехопити. Відверто кажучи, кілька разів після цього почувався не надто комфортно: болів шлунок, надокучала печія… Скажіть, будь ласка, за скільки часу до тренування в спортзалі можна чогось з’їсти і що саме?”

Григорій Шпить, м. Новий Розділ


Іван Смолій, спортивний тренер:
– Їсти бажано незадовго до тренування, найоптимальніший час – за дві години до занять. При цьому їжа повинна бути легкостравною, насиченою вуглеводами, а не жирами. Що менше шкідливих речовин буде у ній, то краще. Найліпше підійдуть м’ясо птиці, вівсяна каша, нежирний сир, рис, картопля, омлет. Якщо ж за певних обставин ви не встигли поїсти за дві години до тренування, бажано зробити це бодай за півгодини до занять. Не відмовляйте собі у пластівцях, сухофруктах, канапці. Не варто йти у спортзал на голодний шлунок! 
Якщо маєте сильні силові навантаження, можете швидко втратити концентрацію, з’явиться відчуття слабкості. Все це може вплинути на інтенсивність тренування. Тобто харчуватися потрібно так, аби не відчувати важкості в шлунку і, навпаки, бурчання від голоду.
Не варто забувати й про воду – вона найбільше необхідна м’язам. Пити її раджу як до спортивних занять, так і під час них.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8485 / 1.53MB / SQL:{query_count}