Розрекламоване не завжди якісне

Експерти розповіли, які ліки підробляють найчастіше

Найчастіше підробляють препарати для лікування еректильної дисфункції та шлункових хвороб, про це розповів начальник відділу фармацевтичної служби, захисту здоров’я споживачів і боротьби з контрафактною продукцією Європейського директорату якості лікарських препаратів та медичних послуг Ради Європи (EDQM) Франсуа-Ксав’є Лері, передає УНН, посилаючись на Держлікслужбу.
“Найчастіше нам доводиться стикатися з підробками засобів, що лікують еректильну дисфункцію. Чимало пацієнтів соромляться купувати їх у аптеці та й препарати ці недешеві. Тому люди вирішують, що найпростіше і найдешевше придбати їх через інтернет. З цього й користають злочинці. Ми мали справу з підробленими препаратами, які застосовують для лікування онкологічних, шлункових хвороб та хвороб органів дихання”, – розповів експерт.
З його слів, зазвичай виробники фальшивок обирають об’єкт підробки, беручи до уваги рівень попиту на нього та ціну. Нагадаємо, за інформацією Держлікслужби, Україна належить до країн із жорсткою регуляторною політикою за обігом ліків і має лише 1% неякісних фальсифікованих ліків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7937 / 1.52MB / SQL:{query_count}