Чи потрібні дитині сонцезахисні окуляри?

“Нещодавно в одному з магазинів придбала собі сонцезахисні окуляри, заодно купила й своїй чотирирічній донечці. Заплатила недорого. Але після того, як донька їх трішки поносила, почала жалітися, що печуть очка. Звісно, я налякалася і відразу ж викинула ті окуляри. Тепер думаю купити дорожчі, в іншому місці. А може, такій малій дитині вони взагалі не потрібні?..”

Олена Калита, м. Львів


Ірина Хилюк, дитячий офтальмолог:
– Темні окуляри потрібні як дорослим, так і дітям, бо захищають очі від дистрофії сітківки, пошкоджень оболонки і ранньої катаракти, пилу, бруду, алергічних реакцій, надмірного навантаження на очні м’язи, а також механічних травм. Але вони мають бути з високоякісних та обов’язково гіпоалергенних матеріалів!
Купувати сонцезахисні окуляри дитині потрібно лише в спеціалізованих салонах, а не на ятках, оскільки неякісний товар може завдати невиправної шкоди зору.  Бажано, щоб вони були легкими, але при цьому міцними. Завушники повинні бути гнучкі – тоді окуляри щільніше прилягатимуть до голови, але не тиснутимуть. Оправа не повинна з’їжджати з носа і заважати дитині рухатися.
Колір лінз має бути сірим, зеленуватим або чорним. Інші можуть спотворювати зображення (йдеться про червоні відтінки). Важливо також дібрати відповідні форму і розмір. Необхідно врахувати й те, що діти швидко ростуть, тож не варто купувати окуляри на кілька років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8016 / 1.53MB / SQL:{query_count}