Якісне лікування для нечуючих

У Львові запрацював медичний кабінет для людей із вадами слуху

У Львові відкрили перший в Україні кабінет медичної допомоги людям із вадами мови та слуху. Кабінет працюватиме на базі першої міської клінічної лікарні ім. Князя Лева при першому поліклінічному відділенні, що по вул. Лемківська, 28, повідомляє прес-служба міськради. 
Загалом у Львові налічується близько тисячі нечуючих людей. Раніше через проблеми із комунікацією між лікарем та глухим пацієнтом було тяжко провести якісний огляд хворого. Відтепер у кабінеті присутній сурдоперекладач, завдяки якому стає допомога якіснішою та спрощується процес медогляду. Нечуючі пацієнти після консультації терапевта в супроводі сурдоперекладача можуть бути скеровані до інших спеціалістів та на додаткові медичні обстеження.
Зі слів головного медика Львова Володиммира Зуба, в день цей кабінет відвідує шість –вісім пацієнтів із особливими потребами. На прийом можуть звертатися як львів’яни з вадами слуху, незалежно від місця прописки, так і мешканці нашої області.
Ініціатива відкриття спеціального кабінету належить Львівському товариству глухих.
“Донині через кабінет пройшли близько сотні нечуючих пацієнтів, – зазначив Володимир Зуб. – Коли ми спілкувалися з представниками товариства, то вони розповіли, що вся Україна їм заздрить, адже ніде більше немає такої організації допомоги нечуючим”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8955 / 1.52MB / SQL:{query_count}