Обпеченому Андрійкові виростять нову шкіру

Стан 11-річного хлопчика зі Сколівщини, якого минулого тижня доправили в опікове відділення дитячого шпиталю “Shriners Hospitals”, що у Бостоні, важкий, проте стабільний.

Стан 11-річного хлопчика зі Сколівщини, якого минулого тижня доправили в опікове відділення дитячого шпиталю “Shriners Hospitals”, що у Бостоні, важкий, проте стабільний.

Як зазначив учора начальник управління охорони здоров’я Львова Володимир Зуб, проведена терапія, лабораторні та бактеріологічні дослідження дають надію на позитивне завершення лікування.
“Ми щодня контактуємо з лікарями та отримуємо від них обнадійливу інформацію, – каже Володимир Зуб. – Хлопчику провели уже дві операції. Зараз пацієнту повністю видалили усю уражену шкіру, а поранені поверхні тимчасово закрили штучною шкірою”. За його словами, лікарі вирішили вирощувати власну шкіру дитини, якою після стабілізації стану потерпілого перекриють вражені ділянки поверхні тіла.
За словами головного медика Львова, якби Андрійка залишили лікувати в Україні, у нього були б мінімальні шанси на одужання. “У львівській лікарні, де пацієнт перебував п’ять днів, зробили усе, що вимагалося. У нас є потрібні медикаменти, хороші хірурги, операційні системи, проте немає такого широкого вибору антибіотиків, як за кордоном, та шкіри, якою можна все покрити, – додав Володимир Зуб. – Я не ставлю під сумнів досвід донецьких лікарів, але там вирощують спочатку продукт, а лише з нього виробляють шкіру. В Україні у нього були б мінімальні шанси на одужання”.
Нагадаємо, 4 лютого через пожежу в с. Долинівка Сколівського району  загинули дві особи – мати і бабуся, а ще троє дітей та дідусь із важкими опіками були госпіталізовані, але через сильні ураження дідусь і двоє дітей померли. 11-річного Анд­рійка минулого четверга транспортували у бостонську клініку, яка повністю взяла на себе витрати на його лікування. “Від нас вимагалося оплатити лише переліт. Усе решту взяла на себе клініка у Бостоні, – каже Володимир Зуб. – Ми співпрацюємо з цими лікарями, є навіть певні домовленості, що в разі виникнення подібних випадків, скеровуємо на лікування своїх пацієнтів. Вони ж, у співпраці з благодійними фондами з усього світу, лікуватимуть безкоштовно”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9136 / 1.54MB / SQL:{query_count}