Нам дошкулятимуть три різновиди грипу

Епідемія на Львівщині, найімовірніше, розпочнеться у січні-лютому

Епідемія на Львівщині, найімовірніше, розпочнеться у січні-лютому
У листопаді в Україні вируватимуть одразу три різновиди грипу – “Каліфорнія” H1N1, “Перс” H1N1 і новий вірус – “Брісбен”, про що інформує Міністерство охорони здоров’я. При цьому, за словами завідувача Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій Андрія Олександрина, епідемії грипу може й не бути.
А ось львівські медики кажуть, що епідемія грипу у нашому регіоні, найімовірніше, розпочнеться у січні-лютому. “Сьогодні ж на Львівщині маємо традиційне зростання захворюваності на ГРВІ. Пов’язане це з похолоданням на початку вересня та відновленням навчання у школах, – каже “Пошті” заступник головного лікаря Львівської обласної санепідемстанції  Олег Когут. – Зокрема, за минулий тиждень у регіоні захворіли 2309 осіб, а за попередній – 1847 осіб. Коли ж конкретно очікувати епідемію грипу – сказати важко, але, найімовірніше – зі січня до лютого”.
Щодо штаму грипу “Брісбен”, то, за словами співрозмовника, він має легку форму захворювання і не дає особливих ускладнень. “А ось штам “Перс” цьогоріч може проявити себе значно сильніше”, – зазначає Олег Когут. До слова, нині в Україні зареєстровано шість протигрипозних вакцин – “Флюарікс” (Німеччина), “Інфлувак” (Нідерланди), “Гриповак” та “Грипол плюс” (Росія), “Ваксігрип” та “Інтанза” (Франція). Скільки ж коштуватиме вакцина цьогоріч наразі не відомо.  Так, торік одна доза “Ваксігрипу” коштувала 70 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8421 / 1.53MB / SQL:{query_count}