Кожному регіону по міністру

Глава уряду Микола Азаров закріпив міністрів відповідальними за співпрацю з областями. За Львівщину відповідатиме міністр інфраструктури Борис Колесніков, керівник Міністерства інфраструктури, який водночас закріплений і за Донеччиною

Глава уряду Микола Азаров закріпив міністрів відповідальними за співпрацю з областями. За Львівщину відповідатиме міністр інфраструктури Борис Колесніков, керівник Міністерства інфраструктури, який водночас закріплений і за Донеччиною.

Кабмін вніс зміни у розпорядження про забезпечення взаємодії уряду з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у зв’язку зі змінами у своєму складі. Відповідне розпорядження Кабміну №31 від 19 січня розміщено на сайті уряду. Таким чином, Київ та Донецька область отримали того ж куратора, що й Львівщина. За інші західні області відповідатимуть такі посадовці: за Рівненську – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов, Хмельницьку –  міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, Івано-Франківську – міністр культури Михайло Кулиняк, Закарпатську – керівник МНС Віктор Балога, Тернопільську – керівник МОЗ Ілля Ємець.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8115 / 1.52MB / SQL:{query_count}