Шахта горить через цигарку

Причиною загоряння на шахті “Межирічанська” ДП “Львіввугілля” у Червонограді, за попередніми даними, стало порушення техніки безпеки гірничих робіт

Причиною загоряння на шахті “Межирічанська” ДП “Львіввугілля” у Червонограді, за попередніми даними, стало порушення техніки безпеки гірничих робіт, зокрема куріння у невстановлених місцях. Про це вчора на прес-конференції сказав перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку й торгівлі України Андрій Клюєв із посиланням на попередні висновки спеціальної урядової комісії. А. Клюєв зазначив, що спочатку загоряння мало локальний характер, але через халатність і безвідповідальність керівництва шахти і вуглевидобувного об’єднання локальна пожежа переросла в аварійну ситуацію.

Нагадаємо, загоряння почалося ще 21 грудня на глибині 500 м. У зв’язку з пожежею роботу на шахті припинили. На момент загоряння на аварійній ділянці перебувало 77 людей. Сьогодні пожежу на шахті локалізовано, і тепер починаються роботи зі створення перемичок, а також піскоглиняного корка в скіповому стволі шахти для створення умов для погашення вогню. Кабмін України виділив перші 10 млн грн на ліквідацію пожежі. Відновити роботу шахти “Межирічанська” зможуть приблизно через 6,5 місяця.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8149 / 1.52MB / SQL:{query_count}