Лісу рубають забагато

Дві третини опитаних мешканців Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей дотримуються думки, що за місцем їхнього проживання вирубують занадто багато лісу

Дві третини опитаних мешканців Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей дотримуються думки, що за місцем їхнього проживання вирубують занадто багато лісу. Такі дані проведеного дослідження оприлюднив консультант Світового банку, доктор соціологічних наук Олександр Стегній.

Переважна більшість учасників опитування вважає, що за останні двадцять років кількість лісів за місцем їхнього постійного проживання зменшилася. У всіх трьох адміністративних районах Карпатського регіону лише мінімальна кількість респондентів вказує на зростання площі лісів.

Понад три чверті учасників опитування вказують на погіршення стану лісів за місцем свого постійного проживання. У лідерах – Сколівський район, де 94% констатують погіршення стану лісів, у Богородчанському районі такої думки притримуються 64%, у Тячівському – 75%. Дві третини респондентів згодні з тим, що за місцем їхнього проживання вирубується занадто багато лісу, тоді як кожен п’ятий вважає обсяг вирубки нормальним. Про те, що вирубується занадто багато, вважає 82% населення Сколівського району, у Богородчанському – 52, у Тячівському – 66.

За останні п’ять років, на думку більш ніж половини респондентів, обсяг вирубування лісу за місцем їхнього постійного проживання збільшився, понад чверть учасників опитування вказали на відсутність змін, а майже кожен десятий відзначив його зменшення. Серед опитаних мешканців трьох районів Карпатського регіону на значну частину експорту місцевого лісу вказали у Сколівському і Тячівському районах, тоді як у Богородчанському спостерігається зовсім інша картина.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8250 / 1.53MB / SQL:{query_count}