Влада реанімує річковий транспорт

Міністр транспорту і зв’язку України Костянтин Єфименко виступив за реанімацію річкового транспорту

Міністр транспорту і зв’язку України Костянтин Єфименко виступив за реанімацію річкового транспорту, щоб він міг працювати на повну потужність.

“Мене турбує, що один з найдешевших видів транспорту – річковий – сьогодні перебуває в дуже складному стані. Ми відстали категорично”, – передала слова міністра прес-служба міністерства.

За даними Мінтрансу, при потенціалі Дунаю в 80 млн тонн вантажоперевезень на рік у кризовому 2009 році ВАТ Українське Дунайське пароплавство (УДП) перевезло тільки 1,5 млн тонн, “Укррічфлот” – близько 400 тисяч тонн.

“Дніпро, потенціал якого величезний, не те що не використовується – взагалі втрачено: вантажопотік тут досягає 12 млн тонн. Для порівняння: вантажопотік річками Одер, Вісла і Рейн – близько 450 млн тонн”, – зазначив Єфименко.

Міністр також заявив, що робитиме все можливе для створення належних умов, щоб галузь почала підніматися і демонструвати гідні показники.
Загальна довжина судноплавних річок в Україні становить 4,4 тис. км. Річковий транспорт України представлений міжгалузевим державним об’єднанням “Укр­річфлот”, яке реформувалося в акціонерну судноплавну компанію, що складається з головного підприємства та 290 структурних одиниць. Раніше Мінтранс заявляв про те, що наведе лад із українськими шляхами.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8248 / 1.53MB / SQL:{query_count}