Виживаємо завдяки штрафам?

За час застосування Державтоінспекцією нових штрафів скарбниця України поповнилася на 1 млрд грн. При тому, що сплачено тільки 59,9%. Про це "Бізнесу" повідомив на­чальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць. Незважаючи на збільшення над­ходжень від штрафів, бюджет самої ДАІ зменшився.  Якщо в 2008 р. із держскарбниці на потреби ДАІ було виділено 1,12 млрд грн (78% запрошуваної суми), то в 2009 - 1,105 млрд (60%).

-

За час застосування Державтоінспекцією нових штрафів скарбниця України поповнилася на 1 млрд грн. При тому, що сплачено тільки 59,9%. Про це "Бізнесу" повідомив на­чальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць. Незважаючи на збільшення над­ходжень від штрафів, бюджет самої ДАІ зменшився.  Якщо  в  2008 р. із держскарбниці на потреби ДАІ було виділено 1,12 млрд грн (78% запрошуваної суми), то в 2009 - 1,105 млрд (60%).

- Проблема в тому, що ми не передбачили поповнення бюджету ДАІ за рахунок сплачених водіями штрафів. Зараз половина грошей надходить до державного бюджету, а друга половина - до місцевого... Звісно, це теж добре - туди почали надходити хоч якісь гроші, але ДАІ від цього не легше.

У майбутньому ми плануємо передбачити поповнення бюджету ДАІ за рахунок усіх штрафів, отриманих за допомогою фотофіксації порушень ПДР, - сказав Сергій Коломієць.

Серед інших новин - ДАІ має намір відмовитися від використання "Візирів".

- Виникало дуже багато суперечок з приводу законності використання "Візирів". Урешті-решт Генпро­куратура запропонувала нам провести їх сертифікацію. До кінця наступного кварталу це буде зроблено, а поки офіційно "виходять на чергування" тільки 70 "Візирів" (усього існує 386 - "Пошта"). Але ці прилади ми використовували так, через бідність. Більше їх купувати не будемо, - повідомив начальник Департаменту.

Сергій Коломієць вважає, що натомість доцільніше створити 5 тисяч стаціонарних постів фотофіксації порушень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8435 / 1.54MB / SQL:{query_count}