Даішників на дорогах побільшає

А хабарників поменшає

А хабарників поменшає

 

Марічка Ільїна
menty.jpg

 

Патрульні служби ДАІ активізують свою роботу в період відпусток. Ці заходи запровадять з метою зниження аварій­ності на дорогах України в період активного відпочинку.

Як повідомив начальник Департаменту Державтоінспекції МВС України Сергій Коломієць, це рішення прийнято з урахуванням ситуації минулого року в зазначений період. Так, за його даними, 2007 ро­ку на дорогах загинуло в липні на 150 осіб більше, ніж у червні. Тому цього року у липні на дороги країни буде виведено більше патрульної служби.

"На дорогах з'явиться більше патрулів, зокрема і через те, що ліквідували пости і перевели 700 осіб на патрульну роботу", - сказав Коломієць. Щодоби на дорогах працюватимуть на 190 патрулів більше, ніж зазвичай. Щільність нарядів буде підвищена, перш за все в південному напрямку, а також у керунку західного кордону України, інформує ProUA.com.

Як відомо, 17 червня Президент Віктор Ющенко доручив Міністерству внутрішніх справ ліквідувати в місячний строк стаціонарні пости дорожньо-патрульної служби, запровадивши натомість сучасні технічні засоби контролю за дорожнім рухом.

Крім того, Ющенко доручив МВС виявити та припинити зловживання працівників ДАІ під час здійснення покладених на них функцій у сфері гарантування безпеки дорожнього руху.

Днями міністр МВС Юрій Луценко повідомив про те, що в Україні з 1 липня розпочинається спецоперація з виявлення хабарників в ДАІ. За його словами, у рамках двомісячної спецоперації найбільша увага приділятиметься напрямку Київ - Крим. У спец­операції будуть задіяні як екіпажі, що працюють під прикриттям, так і автомобілі, в яких працюватимуть журна­лісти.

За словами Ю. Луценка, до початку спецоперації на території всієї України співробітниками МВС уже був проведений експеримент, який тривав тиждень і впродовж якого на дорогах було виявлено "майже півтора десятка хабарників з числа працівників ДАІ, які найближчим часом будуть звільнені з органів".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8455 / 1.54MB / SQL:{query_count}