Землю – народу

Прокуратура повертає награбоване

Прокуратура повертає награбоване

У Криму прокуратура, за результатами перевірок, опротестувала й оскаржила в судах рішення про виділення підприємствам і підприємцям земельних ділянок у прибережній смузі моря в районі курортів Саки, Євпаторія і Феодосія.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Криму, в Саках об'єктами зазіхань стали майже 70 га узбережжя.

"Зокрема, визнано незаконними і скасовано розпорядження Сацької райдержадміністрації про надання 44,2 га землі", - наголошується у повідомленні.

На розгляді перебувають протести на рішення Штормовської сільради про виділення 2,5 га землі на відстані 160 метрів від моря в селищі Попівка для будівництва туристичних баз.

Пред'явлено позови про визнання недійсними розпорядження Сацької райдержадміністрації про надання громадянам 20 га землі на території Штормовської сільради для ведення особистого селянського господарства в прибережній захисній смузі моря, рішення Молочненської сільради про виділення житлово­комунальному підприємству землі площею 0,3 га для будівництва готельного комплексу.

Прокуратура Євпаторії пред'явила позов про знесення споруд, самовільно збудованих приватниками на орендованій ділянці пляжу площею 0,2 га.

Керченський природоохоронний прокурор пред'явив позов про припинення права користування трьома гектарами землі на феодосійському узбережжі. Ділянка виділена під будівництво водно­спортивного комплексу.

Крім того, 10 липня Рада міністрів Криму ухвалила рішення, яким зобов'язала забезпечити безкоштовний доступ відпочивальникам у місця масового відпочинку та на пляжі. Таке рішення Рада міністрів ухвалила після відповідного доручення кримського спікера, яке він дав під час обговорення питання про впорядкування місць масового відпочинку, пляжів, територій об'єктів природнозаповідного фонду Криму.

Зокрема, Гриценко, звертаючись до кримського прем'єра Віктора Плакіди, відзначив, що уряду Криму необхідно скасувати всі накази міністерств і республіканських комітетів Криму, за якими самовільно встановлена плата за прохід туристичними маршрутами Криму.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8251 / 1.54MB / SQL:{query_count}