«Гвардія наступу»: бійці готуються

МВС сформувала вісім штурмових бригад, ще створюватимуть нові підрозділи

Вісім бригад «Гвардії наступу» повністю сформовані та надійдуть під командування Сил оборони після отримання бойового завдання, також буде сформовано додаткові підрозділи. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
«Бригади сформовані повністю. Це вісім бригад. У нас є плани з формування додаткових бригад, бо на це є попит, а у нас є можливості. Ми доозброюємо бригади, які вже сформовані, вони пройдуть відповідне навчання – це два-три тижні – і паралельно розпочинаємо формування додаткових підрозділів. Завдання кожної з цих бригад – проведення відповідних наступальних штурмових дій разом із Силами оборони під час військових операцій. Від кожної бригади, від кожного підрозділу, від кожного військовослужбовця і поліцейського залежатиме успішність операції на тому чи іншому напрямку», – наголосив міністр.
Як писала «Львівська Пошта», на початку року МВС оголосило про формування добровольчих батальйонів «Гвардії наступу» – було заплановано вісім бригад на базі частин, що вже мають бойовий досвід. Бригади «Буревій», «Червона калина», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та «Азов» формували в Національній гвардії, «Лють» – у Національній поліції, «Сталевий кордон» – у Прикордонній службі. 
Набір тривав до 1 квітня. Станом на 30 березня було подано понад 35 тисяч заявок. Приймання заявок вирішили продовжити. Згодом стало відомо, що у «Гвардії наступу» з’явиться дев’ята бригада «Хартія», її також формують у складі Національної гвардії України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9014 / 1.53MB / SQL:{query_count}