Готові до отримання F-16

В Україні є десятки аеродромів, які підходять для американських багатоцільових винищувачів

Питання щодо необхідності отримання Україною західних авіаційних платформ не зникає з порядку денного, про що заявив речник Повітряних сил ЗСУ, полковник Юрій Ігнат. 
Насправді й представники наших Повітряних сил, і представники української влади вже дуже багато разів публічно пояснювали, що західні бойові літаки потрібні нам зараз, а не після війни. Але представники західних урядів продовжують повторювати, що навчання українських пілотів триватиме дуже довго. Та цей аргумент вже спростований. 
Нагадаємо, що на початку цієї весни українські пілоти тренувалися на симуляторах у США й продемонстрували, що можуть освоїти F-16 менш ніж за пів року. Про це вчергове нагадав і Юрій Ігнат.
«Спочатку пілоти займались на симуляторі, а потім – на тренажері. Зроблено висновок, що знадобиться значно менше ніж шість місяців, щоб опанувати F-16 чи інший літак. Питання не просте, але воно все одно буде пріоритетне», – заявив 24 квітня речник Повітряних сил ЗСУ.
Ще одним надуманим аргументом проти постачання Україні F-16 є те, що, мовляв, ці літаки дуже вимогливі до покриття злітних смуг на аеродромах, тому наша країна поки не готова їх приймати. Юрій Ігнат спростував і цей міф.
«З інфраструктурою питань взагалі немає. Американська авіація сідала вже тут, і F-15, і F-16. Ці літаки були на наших аеродромах у 2012 році, і у 2018 році. У нас є десятки різних аеродромів – оперативних, штатних, які можна використовувати для польотів цієї авіації. Також є ділянки автомобільних доріг, які спеціально визначені у різних регіонах, де можуть сідати літаки з обмеженим рухом транспорту. Це нормальна практика усіх країн світу. А в країні, що воює, інфраструктура має бути зроблена. Відкрию невеличку таємницю – це вже робиться», – зазначив Юрій Ігнат 25 квітня в ефірі телеканалу «Еспресо».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8681 / 1.53MB / SQL:{query_count}