Укрзалізниця без голови

Олександр Камишін подав у відставку

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін вирішив залишити свою посаду. Про це він повідомив у соцмережах 27 лютого. «369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком. А я подаю у відставку. За спільним рішенням з віцепрем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі. Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено», – мовилося у повідомленні від Олександра Камишіна.
Тут треба зазначити, що в опублікованому 21 лютого інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» Олександр Камишін повідомив, що до кінця цього року Укрзалізниця може створити компанію-вантажоперевізника, яка працюватиме у сфері вантажоперевезень у Європі. За його словами, для компанії потрібно закупити рухомий склад, отримати ліцензію, провести реєстрацію та набрати команду. «Ми маємо розвивати європейського перевізника і в пасажирських перевезеннях, і у вантажних. Ми показали, що можемо бути ефективними. І ті наші громадяни, які скористалися послугами європейських залізниць, точно оцінили різницю і у графіку, і у сервісі, і у багатьох інших речах», – говорив Камишін у цьому інтерв’ю. Також він зазначав, що необхідність створення власної компанії для вантажоперевезень за межами України продиктована тим, що українські перевізники вантажів зазнають складнощів у роботі з європейськими перевізниками.
Також нагадаємо, що уряд призначив Камишіна в.о. голови правління Укрзалізниці у серпні 2021 року. У березні 2022-го він повідомив про призначення на постійній основі на чотири роки. До цього він обіймав посаду радника тоді міністра інфраструктури Олександра Кубракова. Хто зараз очолить Укрзалізницю та стане її керівником на постійній основі, на момент підготовки цього матеріалу ще не було відомо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8661 / 1.53MB / SQL:{query_count}