10 пріоритетів для України на 2023-ий

Серед них – забезпечення армії, відновлення України та гуманітарна безпека

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду назвав 10 ключових пріоритетів влади у 2023-ому. Серед них – компонент безпеки громадян, адже Україна має справу з цинічним і підступним ворогом, який воює з мирним населенням. У 2023-ому будуть створювати інфраструктуру безпеки. Це розгалужена мережа сучасних облаштованих укриттів у межах пішохідної доступності.
Ще один з ключових пріоритетів – енергетичний фронт. Серед найголовнішого: успішно завершити опалювальний сезон, відновити пошкодження, яких завдали окупанти, забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури, посилити безпеку енергооб’єктів, особливо АЕС.
Отож, першочерговими завданнями уряду на 2023 рік є: 1. Забезпечення армії, оборона та безпека. 2. Інтеграція України в ЄС та НАТО. 3. Енергетичний фронт. 4. Відновлення України. 5. Макрофінансова стабільність і програми підтримки бізнесу. 6. Ветеранська політика. 7. Освіта. 8. Продовження реформи децентралізації. 9. Впровадження обов’язкового пенсійного накопичення, реформа Фондового ринку та ринку капіталів. 10. Реформа управління держвласністю та реформа державного управління.
«Впевнена: 2023-ий стане роком нашої Перемоги. Це означає, що всі території нашої держави будуть звільнені від загарбника й ми почнемо відновлювати вільну Україну. Саме тому реінтеграція деокупованих територій є одним із пріоритетних завдань уряду цього року. Вже є затверджений План дій для органів виконавчої та місцевої влади, і знаємо, як відбудувати звільнені населені пункти. Відновлення звільнених українських міст та сіл – фундамент нашого майбутнього», – каже віце-прем'єр-міністерка Ірина Верещук.
Як писала «Львівська Пошта», очільник Львівщини Максим Козицький озвучив пріоритети для області на 2023 рік. «Наш акцент буде на професійно-технічній освіті, зокрема мовиться про створення науково практичних центрів з можливістю отримувати якісну професійну освіту та співпрацю з підприємствами, де б молодь без відриву від навчання могла одразу проходити практику. Є велика потреба у робітничих професіях зараз, тому це важливо, – зазначав в інтерв’ю видання голова Львівської ОВА. – Також наш акцент на розвиток якісних медичних послуг – розвиток обласних медичних закладів. Зокрема, мовиться про розширення спектра послуг у сфері охорони здоров’я Львівщини, аби вони були конкурентні. Окрім цього, серед пріоритетів області є соціальні заклади та надання допомоги найбільш незахищеним верствам населення».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8145 / 1.54MB / SQL:{query_count}