Олена Шуляк: «Слуга Народу» стане соціальним ліфтом для активних громадян

Партію «Слуга Народу» очолила Олена Шуляк. Як зміниться політсила та що ці зміни дадуть громадянам – у розмові з новою керівницею партії

Які зміни чекають партію під вашим керівництвом?

Партію чекає трансформація. Ми минули «екватор» нашої каденції у Верховній Раді. Набули досвіду в державному управлінні, втілили у життя багато кардинальних реформ. Побудували регіональну структуру, залучили до команди більше ніж шість тисяч депутатів місцевих рад по всій країні. Зараз головне завдання – «навчити» цей потужний механізм працювати злагоджено та ефективно.

Чи можуть громадяни долучатися до партійної роботи?

Звісно! «Слуга Народу» буде потужним соціальним ліфтом. Наше завдання – шукати, обирати, навчати найбільш активних, компетентних і небайдужих партійців. Просувати їх кар’єрними сходами – у партії, місцевому самоврядуванні, державному управлінні.
У нас у партії доволі ретельна система відбору членів. Нам точно не потрібні тимчасові люди, які зрадять на першому ж повороті. Але з чесними та активними нашими прихильниками ми будемо працювати і вже працюємо. Зокрема, через два наших крила – «Зе!Молодіжка» і «Зе!Жінки».

Зараз часто говорять про падіння рейтингів «Слуги Народу», про нібито розпад монобільшості.

Рейтинги за два роки до виборів не є показовими. Я пропоную подивитися не на гіпотетичні вибори із соцопитувань, а на реальні, які відбулися кілька тижнів тому. Нагадаю: в Херсонській та Черкаській областях кандидати в нардепи від «Слуги Народу» здобули беззаперечну перемогу.
Що стосується монобільшості, то її намагаються «поховати» від моменту її заснування. Тим, хто чекає на розпад, хочу сказати: не дочекаєтеся! Результат – на табло. Найважливіші законопроєкти ухвалюються.

«Слуги народу» час від часу потрапляють в різні скандали. Чи партія розбиратиме такі випадки?

Безумовно. Для цього я запропонувала створити в партії Дисциплінарну комісію. Вона буде ухвалювати рішення для кожного конкретного випадку. Але буде жорстко!
Нову очільницю підтримала також Львівська обласна організація політичної партії «Слуга Народу».
«Львівська організація партії «Слуга Народу» щиро вітає нову очільницю партії. Сподіваємося на плідну співпрацю центрального офісу та обласного партійного осередку. Віримо, що Олена Шуляк якнайшвидше реалізує плани щодо розвитку партії та дбатиме про розбудову організацій на місцях», – зазначив очільник Львівської обласної організації партії «Слуга Народу» Максим Козицький.
офіційно
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8334 / 1.54MB / SQL:{query_count}