В Україні зростає попит на вживані легковики

З початку року українські номерні знаки отримали понад 300 тисяч машин, завезених з інших країн

За серпень 2021 року українці зареєстрували 51,3 тис. уживаних легкових авто, ввезених з-за кордону – це на 56% перевищує показник серпня минулого року. Про це повідомляє Асоціація автовиробників України «Укравтопром».
Зазначається, що у серпні частка вживаних іномарок склала майже 86% від усіх легкових автомобілів, що вперше реєструвалися в Україні. Водночас найпопулярнішим вживаним автомобілем місяця став Volkswagen Passat (3327 авто). Далі йде Renault Megane (2832 машин), замикає трійку Volkswagen Golf (2697 розмитнених і зареєстрованих авто).
«Всього з початку 2021 року українські номери отримали понад 301 тисяча вживаних машин, завезених з інших країн, що на 46% більше ніж торік та у чотири з половиною рази більше ніж нових легкових авто, зареєстрованих за той самий період поточного року», – повідомили в Укравтопромі.
Нагадаємо, що в липні зареєстровано рекорд за останні 30 місяців – українці зареєстрували 54,5 тис. розмитнених іномарок з пробігом. «Внаслідок цього реєстрації придбаних за кордоном вживаних легкових автомобілів перевершили ринок нових легкових авто майже в 5,6 раза. Відносно липня минулого року поповнення автопарку країни старими автівками збільшилось на 59%», – зазначили в Асоціації автовиробників України.
За результатами липня, найбільш популярними марками були Volkswagen (9,2 тис. авто з пробігом), Ford (4,7 тис.) та Renault (4,2 тис. машин). Також до першої п’ятірки потрапили Skoda (3,6 тис. авто) та Opel (3,5 тис.). 
«Загалом із січня по липень цього року українську прописку отримали 250 тисяч легкових авто з пробігом – це на 44% більше ніж торік і в 4,3 раза більше за кількість проданих в країні нових авто за той самий період», – додали в Укравтопромі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8649 / 1.53MB / SQL:{query_count}