Акцент на безпеку

«Працюємо над тим, щоб за 10 днів пасажирський транспорт відновив роботу», – міністр Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури України докладає всіх зусиль, щоб після закінчення карантину 22 травня пасажирський транспорт зміг поступово відновити свою роботу. Але за умови обов’язкового дотримання всіх протиепідеміологічних заходів. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час розширеної зустрічі з міжнародними пасажирськими автомобільними перевізниками.
«Працюємо зараз над тим, щоб за 10 днів пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Але в безпечному форматі – з обов’язковим дотриманням масочного режиму, дезінфекції, враховуючи обмеження щодо кількості пасажирів і посадкових місць. Як міністр інфраструктури захищаю вас, перевізників, і всіх працівників галузі, тому наполягаю на цьому», – зазначив очільник міністерства.
З його слів, зі свого боку Міністерство інфраструктури України вже підготувало пропозиції щодо поетапного відновлення пасажирських перевезень. «Наразі спільно з Міністерством охорони здоров’я обговорюємо і опрацьовуємо це питання. Сподіваємося на конструктивну позицію, яка дозволить захистити громадян і забезпечити роботу транспорту», – зазначив Владислав Криклій.
Участь у зустрічі взяли представники Міністерства та міжнародні пасажирські автомобільні перевізники з Волинської, Львівської, Тернопільської, Київської, Вінницької, Хмельницької областей, а також міста Київ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8137 / 1.52MB / SQL:{query_count}